Značka Millefiori Milano má od 20.3.2011 nové doporučené koncové ceny. Snížení koncové ceny souvisí s globální politikou výrobce – prodávat v rámci Evropské unie  za srovnatelné ceny. Vy se tak můžete těšit z výrobků této značky za ceny snížené v průměru o 12%. Značka Millefiori může díky tomuto cenovému zvýhodnění nabídnout nejlevnější katalytickou lampu za neuvěřitelných 606,-Kč.

Millefiori MILANO je italská společnost, jež si vydobyla povědomí o své existenci po celém světě zejména díky nápaditosti a kreativitě v oblasti bytových vůní a parfémů. Millefiori MILANO – to je exklusivní styl, design, brilance, nevinnost, jednoduchost a aroma, vše spojené se jménem Alessandra Rolandiho .

Jejich esem na trhu jsou zejména dvě záležitosti – aroma difuzéry a katalytické lampy. Ty nabízejí nejen provoněnou atmosféru rozličných prostor, od domácností až po kanceláře či restaurace, ale také zdravotní nezávadnost a stylový doplněk.

Katalytická lampa je výrobkem, který dokáže silně a intenzivně provonět prostor, současně zneutralizovat zápach nebo zničit bakterie v ovzduší. Poradí si i s tolik nepříjemným kouřem z cigaret, zároveň je jedinečným prvkem do interiéru. Provoní velmi objemné prostory nebo místa, kde se pohybuje hodně lidí.

Navštivte náš e-shop.